İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları düşünerek temizliyoruz.Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir.7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.

İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir. Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restaurant, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.

Nehirce Temizlik Şirketi hizmet yelpazesi içerisinde oluşturulan özel ekip eşliğinde yapılan, inşaat ve dekorasyon sonrası temizlikler şimdi daha hızlı ve sağlıklı.

İnşaat temizliği hizmetlerinde ülkemizdeki temizlik şirketleri arasında en deneyimli temizlik şirketi konumunda Nehirce Temizlik Şirketi bulunmaktadır.

‘İş ve İş Sağlığı Yönetmelik ve Prosedürleri’ne uygun yapılan tasarım ve hazırlıklar çerçevesinde inşaat sorası, dekorasyon sonrası temizlik işleri sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Nehirce, her alanda olduğu gibi aşırı önem arz eden inşaat sonrası temizliklerde de güvenebileceğiniz ender temizlik şirketlerindendir.

Hiçbir endişe ve kaygıya düşmeyeceğiniz hizmetleri uluslararası standartlara uygun gerçekleştiren Nehirce, kurumsal işletim ve profesyonel yaklaşımla da örnek işletmedir.