Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Büro ve işyerlerinizin temizliğini özenle ve profesyonelce istenilen periyotlarda ve zamanlarda yapmaktayız.

Siz sadece zamanı belirleyin. Uzman ekibimiz size uygun temizlik çözümünü önerir.

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliğiyle benzerdir. Ancak ofis ve bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.

Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Ayrıca büro ve ofis temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.

Büro temizliği , hane temizliklerinden değişik olarak yapılmaktadır. İstediğiniz her vakit firmamızı arayarak, profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın prensipli çalışanları büro temizliği ile ilgili uzman olup, saklılık ilkelerine şart olan ehemmiyeti vermektedir. Yapılan temizlik çalışmaları sırasında, büronuzda kullanılan her ekipman çok özenli olarak temizlenir.

Uygun temizlik malzemeleri kullanılarak, evraklarınız ve büro ekipmanlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmez. Çalışma alanlarınızın temiz, rahat bu arada hijyen kaidelerine uygun olması gerekmektedir. Böylelikle daha randımanlı çalışabileceğiniz, sıhhatli ortamlara kavuşabilirsiniz. İstediğiniz vakit ve sıklıkta büro temizliği yapmaktayız.